روحانی شهید غلامرضا پیشداد

فائزون شهیدغلامرضا پیشداد رامعرفی می کند این شهید والامقام در بخشی از وصیت نامه اش عنوان کرده است، بر شما باد اطاعت از ولایت فقیه، بر شما باد قرائت قرآن.

نام:غلامرضا

نام خانوادگی:پیشداد

نام پدر:عیسی

محل تولد:زاهدان

تاریخ تولد:۱۳۴۳/۱۲/۲

تاریخ شهادت:۱۳۶۴/۱۱/۲۲

محل شهادت:اروند رود

کدخبر : 3057 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۵|۲۳:۵۶

به گزارش فائزون در وصیت نامه شهید غلامرضا پیشداد عبارت های کلیدی وجود دارد که در ذیل آمده است

 شهادت می دهم که هر کس که به آل رسول (ص) ظلم کرد در آتش جهنم تا ابد در عذاب خواهند بود.

 خداوندا ترا به حق فاطمۀ زهر ا(س) قسم می دهم دست ما را از دامان اهل بیت پیامبر (ص)کوتاه مگردان.

 خداوندا تو خود می دانی که کوچ کترین ذرة ناچیز من هستم.

 بارالها، عمری است که حسین(ع) حسین( ع) می گویم.

 بر شما باد نماز اول وقت و جماعت.

 بر شما باد اطاعت از ولایت فقیه.

 بر شما باد قرائت قرآن.

 بر شما باد حفظ حجاب اسلامی.

 برای یاری دین خدا و لبیک گفتن به ندای حسین(ع) به جبهه آمدم.

 حضرت زینب(س) را الگوی خود قرار دهید.

غلامرضا پیشداد

 بسم الله الرحمن الرحیم

 « الحمد الله الذی انجز وعده و نصر عبده و اعزّ جنده »

 «و لَنَبلُو نَّکُم بِشَی ء منَ الْخَو ف و الْجوعِ و َنقْصٍ منَ الْأَمو الِ و الْأَنْفُسِ و  الثَّمرَات و بشِّرِ الصابِرِین  الَّذینَ  اذا أَصابتْهم مصیبۀٌ قَالُوا  إِنَّا للَّه و  إِنَّا إِلَیه ر اجِعونَ».

« اشهد ان لا اله الاّ الله وحده لا شریک له و اشهد ان محمداً عبده و رسوله و اشهد ان علیا وً  اولاده المعصومین حجج الله».

 این وصیت بندة حقیر و ذلیل و ضعیف و روسیاه مرتضی پیشداد می باشد که در کمال صحت و سلامت و آزادی نوشتم . شهادت می دهم که اهل بیت عصمت و طهارت در راه خدا مصائب عظیمی را تحمل کردند و شهادت می دهم که هر کس که به آل رسول(ص) ظلم کرد و آنان که به این اعمال راضی بودند ، همگی در آتش جهنم تا ابد در عذاب خواهند بود.

  « یا ابا عبدالله انیّ سلم  لمن سالمَکمُ و حربْ لمن حار بکُم »

 خداوندا ترا به حق فاطمۀ زهر ا(س) قسم می دهم ، دست ما را از دامان اهل بیت پیامبر (ص) کوتاه مگردان .

خداوندا بنده ای روسیاه و ذلیل رو به درگاه تو کرده در حالی که [ که] به گناهانم معترفم و اعتراف می کنم که « ظلَمت  نَفْسی » و اعتراف می کنم که خودم به هیچ وجه لیاقت نداشتم و ندارم که در جبهۀ نبرد حق علیه باطل شرکت کنم . و این تو بودی که از راه لطف و کرم این توفیق را به من عنایت کردی . حال چگونه تصور کنم که در این میدان نبرد رهایم کنی و کمک هایت را از من دریغ کنی . هیهات ! خداوندا تو  کریم تر از آنی که با موجودی ضعیف این گونه رفتار کنی . همیشه اشتباه از کوچک ها و بوده و بخشش از بزرگ ها. خداوندا تو خود می دانی که کوچک ترین ذر ه ناچیز من هستم و بزرگترین موجودی که در وصف نگنجد تویی . پس اشتباهات را بر این پست ترین بنده ات ببخش. بارالها عمری است که حسین (ع) حسین ( ع ) می گویم درست است که این حال را هم تو دادی ، ولی اگر مرا به جهنم ببری( که سزاوار آنم ) حسین(ع) تو ناراحت خواهد شد و ناراحتی امام حسین (ع) ناراحتی مادرش زهرای اطهر ( س) خواهد بود . و ناراحتی فاطمۀ زهر ا(س) ناراحتی رسول ( ص ) و ناراحتی رسول الله( ص)تو ناراحتی  تو خواهد بود ، پس به فضل و کرم خود با من رفتار نما و به احترام پیامبر اکرم (ص)  واهل بیتش(ع) بر من ببخش جرم و گناهم را.  وصیت می کنم همه را به تمسک جستن به معصومین (ع). بر شما باد نماز اول وقت و جماعت . بر شما باد اطاعت از ولایت فقیه . بر شما باد قرائت قرآن بر شما باد کمک جانی و مالی بر جبهه. بر شما باد حفظ حجاب اسلامی. خانوادة عزیزم اگر خداوند تو فیق داد و مرا به لقاء خود رساند نمی گویم گریه نکنید ولی به یاد علی اکبر(ع) و قاسم(ع) حسین( ع) گریه کنید و به یاد داشته باشید که با توفیقات الهی برای یاری دین خدا و لبیک گفتن به ندای حسین (ع) به جبهه آمدم و امانتی بودم از خداوند نزد شما و حال خداوند امانتش را پس گرفته لذا برای چیزی که مال خودتان نبوده زیاد ناراحت نشوید . حضرت زینب (ع) را الگوی خود قرار دهید که همه

مصیبت ها را [وصیت نامه ناخوانا است].

ارسال نظر


captcha
ارسال