شهادت

تشکیل جبهه مقاومت مدیون مجاهدت های شهداست

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ایام سالگرد واقعه خان طومان، با خانواده شهید بسیجی مدافع حرم امیرعلی محمدیان که در خان طومان به شهادت رسیده است، دیدار و گفتگو کرد.

کتاب

«گردان رهایی‌ بخش»

کتاب «گردان رهایی بخش» مروری بر خاطرات ناخدایکم «عباسعلی محمودی» است.

رونمایی

دومین یادواره مثل پدر در زاهدان برگزار شد

دومین یادواره مثل پدر با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولان استانی در تالار فردوسی شهرستان زاهدان برگزار شد.

ندبه

برگزاری مراسم دعای ندبه با پخش زنده از شبکه یک سیما در زاهدان

برنامه دعای ندبه این هفته به صورت زنده از حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان با سخنرانی آیت الله سلیمانی و مداحی حاج سید مهدی میرداماد از شبکه یک سیما پخش می شود.

رزمایش

رزمایش محمد رسول الله (ص)؛ یکی از بزرگترین صحنه های عملیاتی نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور

با اجرای مراحل گوناگون بزرگترین رزمایش مشترک و ترکیبی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با عنوان مقدس "محمد رسول الله (ص)"، یکی از بزرگ ترین صحنه های تمرین موات عملیاتی این نیرو در منطقه جنوب شرق کشور برگزار شد.

سازندگی

هزینه ۵۰ میلیاردی برای پروژه‌های محرومیت زدایی در "کورین"/از اهدای جهیزیه به نوعروسان، توزیع ویلچر بین معلولین تا کمک به معیشت محرومان

علی اکبر جعفری، معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور با بیان اینکه یکی از اولویت های مهم قرارگاه قدس خدمت رسانی و ‏محرومیت زدایی است، گفت: بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال برای پروژه های محرومیت زدایی در این مرحله هزینه شده است.

شفایی

انجام گشت های هوایی با بهره مندی از ظرفیت یگان هوانیروز نیروی زمینی سپاه در رزمایش محمد رسول الله(ص)/استقرار کامل یگان های شرکت کننده

سردار احمد شفائی از انجام گشت های هوایی با بهره مندی از ظرفیت یگان هوانیروز نیروی زمینی سپاه در رزمایش محمد رسول الله(ص) و استقرار کامل یگان های شرکت کننده در دو عملیات انتقال و استقرار خبر داد.

شهید

دو "حاج قاسم"؛ نماد بارز و بی نظیر مردم داری و ولایتمداری/سردار دلها؛ شهیدی که ورزشکاران از او مدد می گیرند

محمود ریگی گفت: سردار دلها حاج قاسم سلیمانی شهیدی است که ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی بعد از توکل به خدا، از وی مدد می گیرند.

شهید

دو "حاج قاسم"؛ اسوه جنوب شرق و الگوی بزرگ مردم ایران/شهادت شهید سلیمانی و برجام خباثت آمریکا را به دنیا نشان داد

اسماعیل حسین زهی از حاج قاسم سلیمانی و میرحسینی به عنوان اسوه جنوب شرق و الگوی بزرگ مردم ایران یاد کرد و گفت: شهادت شهید سلیمانی و برجام خباثت آمریکا را به دنیا نشان داد.

۱۹ دی

قیام ۱۹دی نماد حمایت از ولایت است/ بصیرت مردم توطئه دشمن را خنثی کرد

مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت سرباز با بیان اینکه قیام ۱۹دی نماد حمایت از ولایت است، گفت: در چنین روزی مردم بصیر ایران با حضور گسترده در میدان توطئه دشمن را خنثی کرد.