شهید سلیمانی

۴ یار سردار سلیمانی را بشناسیم

شاید در میان یاران شهید دوران دفاع مقدس حاج‌قاسم، کسی را پیدا نکنیم که به اندازه سردار شهید قاسم میرحسینی، جانشین لشکر ۴۱ ثارالله، مورد توجه و علاقه او باشد.

سردار

پای درس رمی جمرات حاج قاسم

یکی از مناسک واجب حج ابراهیمی در سرزمین منا سنگ باران کردن نمادین شیطان است عملی که با قصد قربت انجام می شود، این فریضه در طول تاریخ دارای حکمت هایی است که شایسته است همواره به آن توجه شود، تا درس آموز باشد.

شهادت

حرف آخر را اول می‌زنم؛ انتقام می‌گیریم

سردار سلامی در مراسم تشییع پیکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:‌ حرف آخر را اول می‌زنم؛ انتقام می‌گیریم، انتقامی که سخت و تمام کننده باشد.

ابومهدی

تشییع باشکوه فرمانده مجاهد عراقی شهید ابومهدی مهندس بر دستان مردم آبادان

پیکر مطهر شهید سرافراز، ابومهدی المهندس با استقبال باشکوه مردم خوزستان وارد آبادان شد.

شهادت

شرکت۶۰۰ نفر از مردم "دلگان"در مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید سلیمانی

یوسف بامری گفت: بیش از۶۰۰ نفر از شهروندان شهرستان دلگان در مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان شرکت کردند.

شهادت

پیشنهاد تغییر بولوار رسالت زاهدان به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی زاهدان از پیشنهاد تغییر بولوار رسالت این شهر به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

شهادت

دانشجویان زاهدانی برای تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی به کرمان اعزام می شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: آن دسته از دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی که به صورت داوطلبانه آمادگی حضور در مراسم تشیع پیکر شهید قاسم سلیمانی را دارند، به کرمان اعزام می شوند.

دلنوشته

دل نوشته فرزند سردار شهید حاج حبیب لک زایی در سوگ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

فرزند سردار شهید حاج حبیب لک زایی در غم فراق سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دل نوشته را به رشته تحریر درآورد که یک نسخه آن نیز به دفتر این پایگاه خبری ارسال شده است.

شهادت

شهادت سردار سلیمانی درخت مقاومت در منطقه و جهان را تنومندتر خواهد کرد

شخصیت های برجسته سیاسی در سیستان و بلوچستان با انتشار پیام هایی، شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفتند.

سردار سلیمانی

آمریکایی‌ها بهای سنگینی پرداخت خواهند کرد

مدیر کل حفظ آثار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی شهادت سردار سرلشگر «قاسم سلیمانی» فرمانده دلاور و غیور نیروی قدس سپاه پاسداران را تبریک و تسلیت گفت.