سلیمانی

عبور از گردنه های گوناگون انقلاب اسلامی به برکت روحانیت شکل گرفت/ امام از سرمایه دین انقلاب را پایه گذاری کرد/ دشمن درصدد حمله وری به دین اسلام است

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: عبور از گردنه های گوناگون انقلاب اسلامی به برکت روحانیت شکل گرفت.

اجلاسیه

شهدا شناسنامه واقعی ملت ایران هستند

دبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: اگر امروز ایران اسلامی یکی از بازیگران بزرگ منطقه است و اگر مطرح و صاحب شوکت و عزت شدیم به برکت خون شهدا است.

شب شعر

تبیین و ترویج فرهنگ شهادت برای مقابله با جنگ نرم نقش بسزایی دارد

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تبیین و ترویج فرهنگ شهادت در جامعه برای مقابله با جنگ نرم نقش بسزایی دارد و یکی از راهکار‌های زنده نگه داشتن یاد شهیدان انس گرفتن با وصیت نامه و خانواده شهید است.

شهید خزاعی

دفاع و حراست از حریم ناموس علوی یک وظیفه دینی و ملی است/ عشق به اهل بیت(ع) عامل نامگذاری دخترم به نام "زینب" شد

همسر شهید مدافع حرم محسن خزائی گفت: دفاع و حراست از حریم ناموس علوی یک وظیفه دینی و ملی است که بر تک تک مسلمانان واجب می باشد.

سردار معروفی

کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان در ۲۴ بهمن ماه برگزار می شود

دبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان از برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان در ۲۴ بهمن ماه سال جاری با حضور بیش از ۱۵ هزار میهمان و مسئولان کشوری خبر داد.

شهدای زن

اجلاسیه شهدای زن سیستان و بلوچستان در سوم بهمن ماه برگزار می شود

مسئول دبیرخانه کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان از برگزاری اجلاسیه شهدای زن سیستان و بلوچستان با حضور دکتر لاله افتخاری همسر و فرزند شهید؛ در بهمن ماه خبر داد.

سرهنگ فقیری

اهدای آلبوم عکس ۲هزار و ۵۶ شهید به خانوادهایشان/۹۲۴ شهید سهم استان سیستان و بلوچستان از دوران دفاع مقدس

رییس ستاد کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان آلبوم عکس ۲ هزار و ۵۶ شهید به خانوادهایشان اهدا خواهد شد.

شب شعر

زبان شعر ابزاری مهم جهت انتقال فرهنگ ايثار و شهادت به نسل های آینده است/ برگزاري ۲۰ مراسم شب شعر و خاطره شهداء در سيستان و بلوچستان

مديركل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: زبان شعر ابزاری مهم جهت انتقال فرهنگ ايثار و شهادت به نسل های آینده است چرا كه در عصركنوني ادبيات و شعر حرف اول را در جهان مي زند.

کمیته بانوان

رونمایی از کتاب "نقش زنان سیستان و بلوچستان در پشتیبانی دوران دفاع مقدس" و "شهدای زن استان"/ بیانیه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در کنگره ملی شهدا قرائت می شود

مسئول کمیته بانوان کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان از رونمایی دو کتاب با عناوین "نقش زنان استان در پشتیبانی دوران دفاع مقدس" و "شهدای زن استان" به مناسبت کنگره ملی شهدای استان خبر داد.