تشییع

پیکر شهید حادثه تروریستی میرجاوه در ریگ ملک تشییع شد

پیکر مطهر شهید زکریا گمشادزهی که در حادثه تروریستی مرز «میرجاوه» به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود در شهرستان میرجاوه تشییع و در زادگاهش ریگ ملک به خاک سپرده شد

مارانی

گروهک های تروریستی مخالف اسلام و انسانیت هستند /محل دقیق تروریست ها را در خاک پاکستان می دانیم و خود با این گروهک برخورد می کنیم

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: گروهک های تروریستی مخالف اسلام و انسانیت هستند این گروهک ها که ادعای دفاع از قوم بلوچ را دارند خون جوانان اهل سنت ما را بر زمین می ریزند.

سردار رضایی

مرزداران شجاع ایران آماده مقابله با هر گونه تحرک بیگانگان هستند /انتقام خون شهدا را خواهیم گرفت

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرزداران شجاع ایران در هر ساعت از شبانه روز آماده مقابله با هر گونه تحرک بیگانگان هستند.

شهید غلام پور

مراسم استقبال از پیکر شهدای مرزبانی ناجا خراسان رضوی

مراسم استقبال از پیکر شهیدان وحید حسین زاده و ابوالفضل غلامپور که در میرجاوه به شهادت رسیدند امروز در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد.

تشیع شهدا

تغییر در زمان تشیع پیکر شهدای حادثه تروریستی میرجاوه

مدیر روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق گفت: مراسم تشیع پیکر دو شهید حادثه تروریستی دیروز در مرز میرجاوه که قرار بود امروز انجام شود به فردا موکول شد.

مولوی اهل سنت

تروریست های جیره خوار آمریکا به دنبال ناامنی در مرزهای کشور هستند/وحدت شیعه و سنی در حراست از مرزهای کشور ستودنی است

امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: اشرار و تروریست های جیره خوار آمریکا و اسراییل همواره به دنبال خدشه دارکردن امنیت ایران اسلامی و ایجاد رعب و وحشت در مرزهای کشور هستند.

درگیری

درگیری مرزبانان با اشرار مسلح در میرجاوه+ عکس و اسامی شهداء

شب گذشته طی درگیری مرزبانان جنوب شرق کشور با اشرار چهار تن از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس

برپایی نمایشگاه دائمی عکس و موزه دفاع مقدس در زاهدان

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سیستان و بلوچستان از برپایی نمایشگاه عکس و موزه دفاع مقدس در زاهدان خبر داد.

یادواره

هدفگذاری دشمن در ایران اسلامی هیچ تغییری نکرده است/ وحدت و وفاق ملی مولفه پیروزی در مقابل توطئه های دشمن است/ اگر گذشت، وفاق و فهم همه گیر نباشد امنیت دوام نخواهد آورد

سردار معروفی گفت: مهمترین موضوع که باید در مقابل توطئه های دشمن مراقب آن باشیم همان مولفه ای است که در زمان انقلاب ما را پیروز و سربلند کرد و آن وفاق ملی و وحدت بود که در کنار دو مولفه ایمان و مدیریت رهبری ما را بزرگ کرد.

شهدا

۱۸۰ تابلو شهید در شهرستان زابل نصب شد/ ۹۶۰ شهید سهم سیستان از انقلاب

رئیس بنیاد شهید زابل گفت: سیستان از ابتدای انقلاب تاکنون ۹۶۰ شهید را تقدیم نظام کرده است که نشان از ولایتمداری مردم این خطه دارد.