شهردار بمپور خبر داد؛

رونمایی از تمثال شهدا در بلوار امام خمینی(ره) بمپور/ سردیس سردار دلها در حال ساخت است

اسلام زردکوهی از ساخت سردیس سردار دلها خبر داد و گفت: همزمان با سالروز شهادت شهید یاسر بهشتی، نصب تمثال شهدا در بلوار امام خمینی (ره) این شهرستان آغاز شده است.

کدخبر : 32423 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۱|۱۲:۰۸

به گزارش فائزون؛  اسلام زردکوهی، شهردار بمپور در گفت و گو با خبرنگار  ما بیان کرد: این شهرستان شهید پرور بیشترین تعداد شهدا را در جنوب سیستان و بلوچستان دارد، شهدا با تقدیم جانشان درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و بر همه ما واجب است، سیرت آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم تا بتوانیم ادامه دهنده راهشان باشیم.

شهردار بمپور تصریح کرد: نصب تمثال شهدای والا مقام این شهرستان امری ضروری بوده که خداوند توفیق آن را داد تا این هدف محقق شود که این موضوع باعث افتخار مردم ولایی و با بصیرت این خطه است.

زردکوهی خاطرنشان کرد: به پاس رشادت های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی علاوه بر این که پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان به نام وی در بمپور در حال انجام است، سردیس سردار دلها هم در حال ساخت بوده که در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: همزمان با سالروز شهادت شهید یاسر بهشتی که در عملیات غرور آفرین کربلای ۵ به شهادت رسیده، نصب تمثال شهدا در بلوار امام خمینی (ره) این شهرستان آغاز شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ارسال