مسئول بسیج حقوقدانان سیستان و بلوچستان:

با پشت میز نشینی، یقه‌های سفید و حقوق های نجومی" قاسم سلیمانی ها" رشد نمی کند/سردار دلها نماد مبارزه با تروریسم جهانی

ابوالحسن رضایی، مسئول بسیج حقوقدانان سیستان و بلوچستان گفت: شجاعت، ایمان و ولایت مداری رمز محبوبیت، موفقیت و ماندگاری سردارشهید سلیمانی بود، مسئولان بدانند که با پشت میز نشینی، یقه‌های سفید و حقوق های نجومی "قاسم سلیمانی ها" پرورش پیدا نمی کنند.

کدخبر : 30363 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۸|۱۱:۳۳

به گزارش فائزون؛‌ ابوالحسن رضایی در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص نقش شهید سلیمانی در شکل گیری و پیشرفت محور مقاومت بیان کرد: محور مقاومت مجموعه ای از گروه‌های مستقل همفکر و همگرا با نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با فرماندهی سپاه قدس و با استراتژی مبارزه با اسرائیل با هدف گذاری امام‌خامنه‌ای شکل گرفت، مدیریت و فرماندهی عملی و اجرایی آن بر عهده فرمانده وقت سپاه قدس یعنی سردار سلیمانی بود.
 
وی افزود: حاج قاسم سلیمانی با تمام اعتقاد به راه و هدف و اطاعت محض از سیاست های رهبر معظم انقلاب با تمام قوا، تدبیر و تشریک مساعی فکری، محور مقاومت را در کشورهای افغانستان، ایران، عراق، سوریه، لبنان و پاکستان ایجاد کرد و عامل اصلی و اساسی ایجاد ثبات و مبارزه شد به گونه ای که نقش اصولی و غیر قابل انکاری داشتند.

سردار سلیمانی فرمانده ای شجاع و قهرمان جبهه های مقاومت بود

این مقام مسئول ادامه داد: سردار سلیمانی فرمانده ای پیشرو، شجاع، راهبردی و استراتژیک بود و نگاه جهانی و اندیشه ایشان راهبردی و استراتژیکی بود.
 
وی تصریح کرد: شهید سلیمانی برای هر مسئله‌ای راهکارهای ویژه و مشخصی داشت، به رزمندگان می گفت بیایید یعنی اول خودش در خط مقدم بود و نمی‌گفت بروید؛ هرگز عملیات را از پشت جبهه هدایت نمی کرد.

با پشت میز نشینی" قاسم سلیمانی ها" رشد نمی کند

رضایی گفت: مسئولان کشور ما باید اولاً بدانند معنی و عواقب ایمان و تقوا چیست و در مرحله بعد به این درک رسیده باشند که شجاعت، ایمان و ولایت مداری رمز محبوبیت و موفقیت و ماندگاری است و با پشت میز نشینی، یقه‌های سفید و حقوق های نجومی قاسم سلیمانی ها در نمی آید.
 
وی تاکید کرد: حضور مستمر شهید در میدان‌های نبرد و هدایت میدانی عملیات باید برای مسئولان کشور الگوسازی شود.
 
این مقام مسئول ادامه داد: ترس دشمنان از ایستادگی شهید و حذف وی به دلیل به دست گرفتن ابتکار عمل و عدم سازش با طرح‌های پیشنهادی محور مقاومت است برخلاف کسانی که در داخل حرفی از سازش می‌زنند اکنون ۱۰ سال از بیداری اسلامی و ۲ سال از انهدام کامل داعش می گذرد.
 
وی اذعان کرد: تشکیل و تجهیز محور مقاومت بر اساس استراتژی مبارزه و حذف و نابودی اسرائیل است این موضوع، ترس و وحشت عظیمی بر و پیکره غرب، اسرائیل و عربستان ایجاد کرد و هیچ راهی جز حذف فیزیکی سردار سلیمانی نداشتند.
 
اخلاص در عمل و ولایت پذیری در رفتار شهید سلیمانی موج می زد

مسئول بسیج حقوقدانان استان با اشاره به ضرورت شناساندن شهید سلیمانی به نوجوانان و جوانان به عنوان الگوی ایمان، سخت‌کوشی، اخلاق و مسئولیت پذیری ادامه داد: شهید سلیمانی به گفته ژنرال آمریکایی از فرماندهان پنهان و فرمانده در سایه ها و در گفتار رهبری سردار دلها است، در تمام صحبت هایش صداقت خلوص به خدا و مردم موج می‌زند، اهل عمل بود نه شعار، صادق بود نه دروغگو، اهل زهد و تقوا بود نه ظاهر سازی و اشرافی گری، ولایت‌مداری واقعی بود. ثروت اندوز نبود ولی شجاع بود اهل باندبازی و پارتی‌بازی نبود و عشق و آرزویش رضایت خدا و مردم بود و برای رسیدن به اهدافش شب و روز نمی‌شناخت و بهانه نمی‌آورد؛ این چنین شخصیتی اگر برای جوانان و نوجوانان الگوی شود مدینه فاضله خواهیم داشت.
 
وی با اشاره به اهمیت شناساندن ابعاد مختلف شهید سلیمانی به مردم آزاده جهان گفت: مردم دنیا در حال حاضر از سیاست‌های دولت هایشان به تنگ آمده و فاقد الگو برای زندگی و مبارزه هستند به نحوی که در صورت اعتراض سرکوب می‌شوند و سیاست های امپریالیستی هم بر اساس برده داری نوین، نژادپرستی و جهانی سازی یهودی است.
 
شهید سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم جهانی

وی تصریح کرد: در گوشه و کنار جهان افرادی آزاده و آزادی خواه هستند که استثمار و استعمار را بر نمی تابند و شهید سلیمانی که در تمام دنیا شناخته شده محور اصلی آزادیخواهی، مبارزه، خدا طلبی و انسانیت است و همچون امام حسین می تواند الگوی معاصر جهانیان باشد.
 
رضایی خاطرنشان کرد: عمق واقعی اعتقاد شهید سلیمانی در راه و هدفش ولایت مداری و دین مداری بود که خروجی آن اطاعت پذیری مطلق و نگاه جهان‌بینی و ولایت‌مدار انه به پدیده‌ها است و این موضوع رمز صداقت، شجاعت، ایمان و ماندگاری حاج قاسم سلیمانی است؛ همچنان که امام حسین در تاریخ ماندگار شد این شهید والامقام نیز به خاطر حسینی بودن و ولایتمداری در تاریخ ماندگار خواهد شد.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ارسال