شهید حبیب الله حسن زهی

فائزون شهید حبیب الله حسن زهی رامعرفی می کند این شهید والامقام در بخشی از وصیت نامه اش عنوان کرده است، به مسجدها و حوزه های علمیه کمک کنید که سنگر اسلام و انقلاب هستند.

نام:حبیب الله

نام خانوادگی:حسن زهی

نام پدر:مولا داد

تاریخ تولد:۱۳۳۵/۶/۶

تاریخ شهادت:۱۳۶۲/۲/۲۱

محل شهادت:دزفول

تحصیلات:دیپلم

کدخبر : 3016 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۷/۲|۱۰:۰۲

به گزارش فائزون در وصیت نامه شهید حبیب الله حسن زهی عبارت های کلیدی وجود دارد که در ذیل آمده است

* کجایند همه جامعه شناسان و انسان شناسان تا بپرسیم با کدامین مقیاس و میزان می توانند این تحمل رسالت انسانی خدا باوران را در جبهه های حق حریم اسلامی قیاس بگیرند.       

* خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن بپذیر.                                                         

  * نمازهای پنج گانه را اول وقت بخوانید.                                         

* به مسجدها و حوزه های علمیه کمک کنید که سنگر اسلام و انقلاب هستند.              

* من با شهادتم و ریختن خونم مشمول رحمت حق سبحانه قرار می گیرم.                 

*خدایا،جانی حقیر برکف دارم آن را در راه تو و برای تو و حفظ امنیت اسلام و کشور اسلامی ام برکف نهاده ام .                                                                                                                   

بسم الله الرحمن الرحیم

حبیب الله حسن زهی                                          

      (( وَلَا تَقُولُوا لِمَن یُقتَلُ فِی سَبیلِ اللهِ أموَاتٌ بَل أحیاءٌ وَلَکِن لَا تَشعُرُون ))  

  شهادت :حیات برتر...کجایند اندیشمندان قلم انداز جهان؟ کجایند همه جامعه شناسان و انسان شناسان تا بپرسیم با کدامین مقیاس و میزان می توانند این تحمل رسالت انسانی خداباوران را در جبهه های حق حریم اسلامی را قیاس بگیرند؟ خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن که خاری در چشم دشمنان است بپذیر و خدایا تو این جهان و هستی وجودم را به من امانت دادی و من نیز در این امانت چه خیانت ها کردم،تنها امیدم به رحمت و کرامت توست.من تنها رجاء به تو دارم و تنها خوف از غضب تو دارم.امروز امانت تورا پس می دهم و به سوی تو می شتابم که مرا لباس عافیت بپوشانی و مرا عفو نمایی.خدایا مالی ندارم که در راهت صرف نمایم،لیکن جانی حقیر برکف دارم و آن را نیز در راه تو و برای تو و برای حفظ امنیت اسلام و کشور اسلامی ام برکف نهاده و به میدان کارزار و جهاد آمده ام.پدر و مادر خوب و عزیزم ضمن حلالیت خواستن از شما و برادران عزیزم و خواهران مهربان استدعا دارم که همیشه نمازهای پنج گانتان را اول وقت بخوانید و به مسجدها و حوزه های علمیه کمک کنید که سنگر اسلام و انقلاب هستند،و پس از شهادتم برایم گریه و زاری نکنید و سیاه نپوشید و به خانواده عزیزم وصیت می کنم که از اموال شخصی ام هزینه ی مسافرت پدر و مادر خوب و عزیزم را به زیارت حج بیت الله الحرام فراهم سازند،همانطوری که من با شهادتم و ریختن خونم مشمول رحمت حق سبحانه قرار می گیرم،آن ها نیز با احیاء سنت ابراهیمی مشمول رحمت حق سبحانه قرار گیرند.پدر و مادر مهربان و برادران و خواهران عزیزم چنانچه چیزی یا مسئله ای از قلم افتاده یا در این لحظه به فکرم نرسیده می توانید طبق شریعت اسلام عمل نمایید.                

در پایان سعادت دنیا و آخرتتان را از خداوند عزوجل خواستارم و شما را به خدای بزرگ می سپارم.                                                         فرزندتان حبیب الله حسن زهی

ارسال نظر


captcha
ارسال