در جمع بسیجیان منطقه بم پشت مطرح شد؛

دفاع مقدس نوراین ترین دوران تاریخ ایران/ برقراری امنیت در جامعه با حماسه آفرینی رزمندگان و شهدا

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سجاد بم پشت گفت: اگر اکنون در ایران اسلامی امنیت، آرامش و آسایش برقرار است همه را مدیون حماسه آفرینی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و سلحشوری های شهدا هستیم .

کدخبر : 20232 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۴|۱۱:۱۱

به گزارش فائزون؛اشرفی زاده در جمع بسیجیان منطقه بم پشت شهرستان سراوان  بیان کرد: دوران دفاع مقدس نورانی ترین دوران تاریخ ایران اسلامی است چرا که در دفاع مقدس درس عزت و شهامت آموختیم.

 


 وی افزود:  در آن دوران مقابل دشمن مسلح به تمام تجهیزات جنگی با دست خالی اما با ایمانی راسخ، وحدت و همبستگی مقابله کردیم و به پیروزی رسیدیم.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سجاد بم پشت با بیان اینکه در دفاع مقدس تحقق مولفه های قرآن را شاهد بوده ایم، ادامه داد: شهدا و رزمندگان هر آنچه در تمام داشتند برای عزت و سربلندی میهن اسلامی ایران در طبق اخلاص گذاشتند و با جانفشانی از این مرز و بوم دفاع کردند.

 اشرفی زاده خاطر نشان کرد: اگر اکنون در ایران اسلامی امنیت، آرامش و آسایش برقرار است همه را مدیون حماسه آفرینی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و سلحشوری های شهدا هستیم لذا لازم است که به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانفشانی آنها را در جامعه ترویج دهیم.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس که نماد مقاومت یک ملت مقابل زورگویان است به جهانیان این را فهماند که در سایه استقامت و مقاومت پیروزی شکل می گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ارسال