برگزاری ️اولین دورهمی خادمین کهف الشهدای محله ابوذر زاهدان

اولین دورهمی اعضای خادم الشهدا محله ابوذر با محوریت پاسداشت مقام شهدا در زاهدان برگزار شد.

کدخبر : 18202 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱|۱۴:۰۵

به گزارش فائزون؛‌ اولین دورهمی اعضای خادم الشهدا محله ابوذر با محوریت پاسداشت مقام شهدا به جهت ساماندهی در گروه های فرهنگی و اجتماعی کهف الشهدا جمعه ۳۱ خرداد ماه در محل مسجد ابوذر غفاری بلوار رسالت زاهدان برگزار شد.

️محمود جوادیان فر تولیت آستان مقدس کهف الشهدای محله ابوذر در ابتدای جلسه پیرامون سیره شهدا با تاکید بر سخنان حضرت آقا و هم چنین جنبه های معنوی فرهنگ شهدا گفت: این گردهمایی بمنظور کار تشکیلاتی با نگاه تبدیل گام دوم انقلاب به گفتمان انقلاب اسلامی برگزار گردیده است.

️وی افزود: کار فرهنگی باید به صورتی دنبال شود تا بتوانیم نسل جوان و نوجوان جامعه را با آرمان های شهدا آشنا کنیم و در حقیقت افرادی را تربیت کنیم که بتوانند راه شهدا را ادامه دهند.

️حجت الاسلام سهیل درویشی مسئول خادمین افتخاری کهف الشهدای محله ابوذر در جمع جوانان و خادمین افتخاری اظهار کرد: برای انجام  ماموریت در گام دوم انقلاب باید نسبت به نسل گام اول که شهیدان والامقام هستند توجه جدی داشته باشیم.

️وی عنوان کرد: برای نزدیک شدن و شبیه شدن به شهدا باید  با خدا شویم اگرچشم وگوش و دل ما الهی شد به راحتی میتوانیم از موانع و سختی ها عبور کنیم.

️وی با اشاره به اینکه خودسازی مهمترین وحله خادمی شهداست افزود: امروز خودسازی نیازمند زنده نگه داشتن یاد و تکریم شهداست تا راه را گم نکنیم.

️گفتنی ست این نشست ها در آینده با حضور اساتید و راویان هشت سال دفاع مقدس نیز برای خادمین افتخاری برنامه ریزی شده است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ارسال