فرمانده سپاه سلمان:

​غواصان بن بست شکنان جنگ بودند/ اخلاق و احکام اولویت امروز

فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: غواصان در دوران جنگ تحمیلی بن بست شکن های عرصه جنگ بودند.

کدخبر : 16145 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۸|۰۸:۳۴

به گزارش فائزون؛  سردار امان ا... گشتاسبی در اولین یادواره شهدای غواص که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان وبلوچستان برگزار شد اظهار کرد: غواص ها در دوران جنگ تحمیلی همواره میدان دار جنگ و خط شکنان جبهه بودند.

وی افزود: شهدا مایه عزت و افتخار ایران اسلامی هستند و باید یاد و خاطره آنها را زنده نگهداریم و نگذاریم خانواده های آنها نیز در غزلت بمانند که تقدیر از سالها مجاهدت خانواده های شهدا و رزمندگان جزو وظایف همگانی است.
به گفته گشتاسبی؛ برگزاری این قبیل یادواره ها بسیار مفید و موثر است که باید روز به روز افزایش پیدا کند و مجریان این برنامه های فرهنگی نیز باید حمایت و تجلیل شوند.
فرمانده سپاه سلمان؛ رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و به خصوص غواصان را مایه عزت و افتخار کشور دانست و ادامه داد: اگر این دلاورمردی ها و ایثار رزمندگان دوران جنگ تحمیلی نبود طبیعتاً ایران اسلامی امروز در این شرایط امن و ایمن قرار نداشت.
اخلاق و احکام اولویت امروز کشور
فرمانده گردان غواصان در دوران دفاع مقدس نیز در این جلسه اظهار کرد: تنها راه حفظ اسلام و شکست آمریکا و هم پیمانانش پیروی از سیره و روش شهدا است که اگر این راه را پیش برویم هرگز با مشکلی مواجه نخواهیم شد.
حمید شفیعی افزود: این کشور هم اکنون در صلح و امنیت اداره می شود و هیچ قدرتی اجازه تعرض به خاک ما را ندارد و می توان گفت امنیت امروز کشور به واسطه خون شهدایی است که از جان گذشتند تا هیچ کس جرات اهانت به مردم ایران را نداشته باشد.
وی ادامه داد: در حال حاضر که صلح پایدار کشور را فراگرفته ما ماموریت داریم تا مکارم اخلاقی را احیا کنیم و در این کارزار جدی وارد شویم و نسل امروز را از خطراتی که دشمن از طریق ماهواره و سایت های مختلف در حال نشرش است آگاه کنیم.
وی خاطر نشان کرد: جوان انقلابی باید همواره شاد و خندان باشد نه اینکه چهره ای اخمو به خود بگیرد و این امر در میان مسئولان کشوری هم باید نهادینه شود و از غرور و تکبر فاصله بگیرند و در برابر مردم نیز بدون تکبر رفتار کنند و خود را بالاتر از دیگران ندانند.
شایان ذکر در پایان این مراسم از خانواده شهدا و رزمندگان گردان غواص لشکر 41ثارالله تجلیل شد.
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ارسال