در یادواره شهداء وحدت،خدمت و امنیت عنوان شد؛

شهدا سند هویت و شناسنامه مردم سیستان وبلوچستان هستند/انقلاب اسلامی مایه بزرگی و عظمت اسلام است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: شهداء همواره مایع آرامش، وحدت و عظمت ملت بزرگ ایران بوده اند و با جانفشانی آنها،انقلاب اسلامی امروزمایه بزرگی و عظمت اسلام شده است.

کدخبر : 16113 | تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۷/۲۸|۰۹:۳۶

به گزارش فائزون، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این مراسم که با حضور حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاه های اجرایی و مردم ولایت مدار منطقه سیستان برگزار شد، گفت: موفقیت انقلاب اسلامی و پیروزی اسلام ناب و اسلامی که امام از آن صحبت به میان می آورد، سیطره استکبار جهانی را درهم پیچیده است.

سردار امان الله گشتاسبی با بیان اینکه امروزه دنیای استکبار منفور تر از همیشه در برابر اسلام ما ذلیل مانده است، افزود: شهداء همواره مایع آرامش، وحدت و عظمت ملت بزرگ ایران بوده اند و با جانفشانی آنها، انقلاب اسلامی امروزمایع بزرگی و عظمت اسلام شده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز پس از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی ، هنوز ملت بزرگ ایران به پای عهد و پیمان خود با امام راحل استوار و پایدار مانده اند.
وی تصریح کرد: در انقلاب ما یک مرجع بزرگ و عالم دینی با دست خالی در مقابل دنیای ظلم می ایستند و این انقلاب را به پیروزی می رساند.
فرمانده سپاه سلمان استان بیان کرد: مردم در همه صحنه ها که انقلاب به آنها نیاز داشته است نه با مال بلکه با جان خود به امام لبیک گفتند و درخت انقلاب را با خون خود آبیاری کردند.
وی گفت: این انقلاب هیچ روزی را سراغ ندارد که تلاش و نیرنگ دشمن در آن وجود نداشته باشد، در طول 40 سال انقلاب اسلامی دشمن برای هر روز یک توطئه و نقشه جدید به کار برده است.
سردار گشتاسبی با بیان اینکه امروز در تمامی نقاط استان پهناور سیستان و بلوچستان پرچم شهداء برافراشته است، ادامه داد: باید بدانیم که آن دسته از کسانی که در عملیات های دفاع مقدس از همدیگر سبقت گرفتند، هیچگونه چشم داشتی برای مال و مقام و مسولیت نداشتند بلکه برای خدا و لبیک به فرمان امام راحل(ره) از جان خود گذشتند.
گشتاسبی تاکید کرد: امروز ما باید افتخار کنیم که در اوج تحریم ها و همه ی ظلم هایی که استکبار جهانی به کشور کرده است، به اقتدار و عظمت با شکوهی دست یافته ایم.
وی گفت: مردم امروز به وظیفه خود عمل کرده اند، هر کجا که انقلاب اسلامی به مردم نیاز داشت، آنها جلوتر از مسئولین حرکت کردند امروز وظیفه آحاد مسئولان،خدمت به مردم است.
وی اضافه کرد: مسئولین نیز در کشور به دنبال خدمت به مردم هستند، اما باید برای مبارزه با دشمن نیز هوشیار باشند، امروز هر کسی که در پست مدیریتی قرار دارد به هر نحوی در حال مبارزه با دشمن است.

شهداء سند هویت و شناسنامه مردم سیستان هستند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز نیز در این جلسه گفت: شهدای شاخص، در حقیقت سند هویت و شناسنامه منطقه سیستان هستند.
سرهنگ علی محبی افزود: شهدای شاخص، در حقیقت سند هویت و شناسنامه منطقه سیستان هستند، رهبر انقلاب فرموده اند که من سیستان را با نام و یاد شهید میرحسینی می شناسم که این موضوع یک افتخار بزرگ برای مردم منطقه سیستان است.
وی تصریح کرد: در حقیقت، یادواره شهدای، وحدت، خدمت و امنیت توسط سردار شهید حاج حبیب لک زائی نام گذاری شد.
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ارسال