فائزون | کلمات کلیدی
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
رهبری

به روز بودن در برابر تاکتیک‌های راهبردی دشمن

امروزه با توجه به رویارویی همه جانبه دشمنان نظام اسلامی با ملت ایران و اعمال فشار در حوزه‌های گوناگون عملی، اقتصادی و روانی، بیش از همیشه نیاز به هوشیاری در برابر دشمن و شگردهای او احساس می‌شود.

رهبری

تحول یعنی رفع نقاط معیوب؛ منظور دشمن از دگرگونی تغییر هویت جمهوری اسلامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، تحول به معنای «تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب» را نیاز اساسی کشور خواندند و با اشاره به اهداف و خواسته‌های کاملاً ضد تحولی دشمنان گفتند: باید با اراده قاطع، تکیه بر اعتماد به نفس ملی، امیدواری و هوشیاری، کار سنگین و دشوار تحول را آغاز و نقاط ضعف عمدتاً اقتصادی را به نقاط برجسته و درخشان تبدیل کنیم.

رهبری

دخترانی که در جشن تکلیف همراه رهبر انقلاب وارد حسینیه شدند را بشناسید+تصاویر

یکی از تصاویر «جشن فرشته‌ها» که در فضای مجازی در حال انتشار است، مربوط به تصویر حضور دختر شهید مدافع حرم افغانستانی، رضا رستگاری در کنار دختران سه شهید مدافع حرم ایرانی است.

رهبری

مرور بیانات ۲۴ سال پیش رهبر انقلاب: ابرهای فتنه امروز، ناشناخته نیست

حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای ۲۴ سال قبل در مراسم صبحگاه لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) فرمودند: جهاد اکبر در زمان پیامبر دشوار می‌نمود؛ چون ابرهای فتنه ناشناخته بود. اما امروز آن‌طور نیست. امروز در زمان ما ابرهای فتنه شناخته شده است و جهاد مثل سرچشمه فیاضی ادامه پیدا کرده است.

رهبری

رنج‌های امت اسلامی ناشی از باهم نبودن است/ مراد از وحدت، اشتراک عمل در برابر نقشه‌های استکبار است

رهبر انقلاب فرمودند: شخصیت رسول اکرم شخصیت منحصر به فردی در همه‌ی عالم وجود است، لذا روز ولادت یک روز معمولی نیست، روز بسیار مهمی است، روز بسیار بزرگی است. ما این روز را عید میگیریم به این مناسبت. نکته‌ی اساسی این است که عیدگرفتن فقط جشن و ماندگاری و یادبود و این چیزها نیست. عیدگرفتن برای درس گرفتن است. برای الگو قرار دادن پیغمبر اکرم است.

رهبری

امام خامنه‌ای‌: پایبندی ورزشکاران به مسائل دینی تأثیر معنوی و اجتماعی زیادی دارد/ محیط کنونی ورزش متأثر از معنویت شهدای ورزشکار است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: شهیدان به جامعه ایمانی بشارت و دلگرمی می‌دهند که مجاهدت در راه خدا با وجود دشواری‌ها، عاقبت بسیار خوبی دارد و پایان آن نه با ترس همراه است نه با اندوه.

خامنه ای

امام خامنه‌ای: مقابل دشمن کوتاه نمی‌آیم، حتی اگر پای فرزندان خودم در میان باشد

سردار «کوثری» خاطره‌ای از امام خامنه‌ای روایت کرده است که ایشان در واکنش به احتمال اسارت فرزندان خود، گفته است: من نه امتیاز بده بودم، نه هستم و نه خواهم بود و در مقابل دشمن کوتاه نمی‌آیم، حتی اگر فرزندان خودم باشند.

رهبری

مجمع جهانی اهل بیت باید پایگاهی برای نشر معارف اهل بیت باشد/ شیعه مفتخر به ایستادگی در مقابل نظام سلطه است

امام خامنه‌ای با اشاره به پرچم برافراشته نظام جمهوری اسلامی در مقابل نظام استکبار افزودند: پیروان اهل‌ بیت و شیعیان جهان مفتخرند که نظام اسلامی در مقابل اژد‌های هفت سر نظام سلطه، سینه سپر کرده و به اعتراف خود مستکبران، بسیاری از نقشه‌های آنان را به شکست کشانده است.

رهبری

رهبر انقلاب: آیت‌الله ناصری با خضوع دل نورانی خود، بیان نافذی در جهت نشر معارف اخلاقی به کار می‌بُرد

حضرت آیت‌الله خامنه ای در پیام تسلیتی به مناسبت رحلت آیت‌الله ناصری فرمودند: این عالم بزرگوار با بهره‌‎مندی از خشیت و خضوع دل نورانی خود، بیان اثرگذار و نافذی را در جهت نشر معارف اخلاقی اسلام به کار می‌بُرد.

فائزون

مسئولان تدابیر لازم را برای ترمیم آسیب‌های سیل بکار ببندند

رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی در پی حادثه سیل در برخی از نقاط کشور فرمودند: مسئولان تدابیر لازم را برای ترمیم آسیب‌های سیل بکار ببندند

زنان

«تبرج» نامعادله‌ای علیه زنان

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: غربی‌ها یک نامعادله‌ای را بتدریج برای زنان به وجود آورده‌اند که به نظر من بزرگترین ضربه، اهانت و حق‌کشی در مسئله‌ی زن انجام گرفته است.

رهبری

جملاتی از رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره عزاداری سیدالشهدا علیه‌السلام

امام خامنه‌ای فرمودند: امام حسین را فقط به جنگِ روز عاشورا نباید شناخت؛ آن یک بخش از جهاد امام حسین است. به تبیین او، امر به معروف او، نهی از منکر او، توضیح مسائل گوناگون در همان منی و عرفات، خطاب به علما، خطاب به نخبگان، حضرت بیانات عجیبی دارد که در کتاب‌ها ثبت و ضبط است.

گام دوم انقلاب

«بیانیه گام دوم» نقشه راه حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی است

حجت‌الاسلام محمدحسنی گفت: بیانیه گام دوم نقشه راه ادامه روند انقلاب اسلامی تا ظهور حضرت ولی عصر (عج) را در بر می‌گیرد؛ از این رو باید نسبت به تحقق آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

شهید

چرا منافقین آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟

ترورِ ششم تیر امام خامنه‌ای در همین ایام و انفجار دفتر حزب جمهوری یک روز پس از آن از سویی و انتشار جزوه‌ی برعهده‌گرفتن ترور به نام بقایای گروهک فرقان از سوی دیگر باعث شکل‌گیری تحلیل‌های مختلفی درباره‌ی عوامل این ترور شد.

جهاد تبیین

جهاد تبیین ضرورتی انکارناپذیر برای روشنگری در برابر هجمه‌های دشمنان

حجت‌الاسلام «دهقان» گفت: جهاد تبیین ضرورتی انکارناپذیر برای روشنگری در برابر هجمه‌های دشمنان است که باید در طول سال مورد توجه همه دستگاه‌های اجرایی باشد.

123