نتیجه جستجوی کلیدواژه:سردار حاج قاسم سلیمانی
حاج قاسم

نماهنگ ای اهل حرم میر و علمدار نیامد به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

فائزون نماهنگ ای اهل حرم میر و علمدار نیامد به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی را منتشر کرد.

حزی

اعلام موجودیت «جبهه احزاب انقلابی»

همزمان با سالروز تاریخ ساز شهادت سردار سلیمانی در مطلع گام دوم انقلاب اسلامی و در مسیر حرکت در دهه پنجم انقلاب اسلامی، «جبهه احزاب انقلابی» اعلام موجودیت کرد.

فقیری

حضور بیش از ۱۶ هزار ایثار گر سیستان و بلوچستانی در دفاع مقدس/ساخت دو مستند پیرامون نقش استان در جنگ تحمیلی

سرهنگ پاسدار عوضعلی فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۱۶ هزار و ۴۱۶ ایثار گر از استان سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس حضور داشته اند.

سلیمانی

با پشت میز نشینی، یقه‌های سفید و حقوق های نجومی" قاسم سلیمانی ها" رشد نمی کند/سردار دلها نماد مبارزه با تروریسم جهانی

ابوالحسن رضایی، مسئول بسیج حقوقدانان سیستان و بلوچستان گفت: شجاعت، ایمان و ولایت مداری رمز محبوبیت، موفقیت و ماندگاری سردارشهید سلیمانی بود، مسئولان بدانند که با پشت میز نشینی، یقه‌های سفید و حقوق های نجومی "قاسم سلیمانی ها" پرورش پیدا نمی کنند.

شهید سلیمانی

حاج قاسم سلیمانی نماد بارز ولایتمداری/خطبه فدکیه جریان ساز مبارزه با ظلم در تاریخ

روح اله سجادی، یکی از کارشناسان مذهبی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی سخنان رهبر انقلاب را فصل الخطاب می دانست، گفت: سردار دلها نماد بارز ولایتمداری و حرکت در مسیر ولایت در عصر کنونی بود.

حاج

چگونه حاج قاسم شر داعش را از سر جهان کم کرد؟

کتاب «شهید بی‌مرز: بررسی شخصیت حاج‌قاسم سلیمانی و مبارزات بی‌انتهای او» نوشته افسانه کیان‌مهر توسط انتشارات اریترین منتشر شد. شرح مبارزه سردار با داعش از بخش‌های مهم این کتاب است.

شهید سلیمانی

۴ یار سردار سلیمانی را بشناسیم

شاید در میان یاران شهید دوران دفاع مقدس حاج‌قاسم، کسی را پیدا نکنیم که به اندازه سردار شهید قاسم میرحسینی، جانشین لشکر ۴۱ ثارالله، مورد توجه و علاقه او باشد.

سردار

پای درس رمی جمرات حاج قاسم

یکی از مناسک واجب حج ابراهیمی در سرزمین منا سنگ باران کردن نمادین شیطان است عملی که با قصد قربت انجام می شود، این فریضه در طول تاریخ دارای حکمت هایی است که شایسته است همواره به آن توجه شود، تا درس آموز باشد.

شهادت

حرف آخر را اول می‌زنم؛ انتقام می‌گیریم

سردار سلامی در مراسم تشییع پیکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:‌ حرف آخر را اول می‌زنم؛ انتقام می‌گیریم، انتقامی که سخت و تمام کننده باشد.